Mūsų kripto valiutų sistema leidžia jums stebėti daugiau nei 3800 skirtingų kripto valiutų. Taip pat galite išsirikiuoti norimas valiutas pagal tam tikras charakteristikas, Jums reikia paspausti tik ant norimos charakteristikos. 

Kiekvieną sekundę Jūs matote kripto valiutų kitimą.

Kriptovaliutos
#Kripto valiuta KainaRinkos kapitalasVolume (24h)SupplyKitimasLast 24h

Kriptovaliuta turi daug pavadinimų. Tikriausiai jau skaitėte apie kai kurias populiariausias kriptovaliutų rūšis, tokias kaip Bitcoin, Litecoin ir Ethereum. Kriptovaliutos tampa vis populiaresnė internetinių mokėjimų alternatyva. Prieš konvertuodami tikrus dolerius, eurus, svarus ar kitas tradicines valiutas į ₿ , turėtumėte suprasti, kas yra kriptovaliutos, kokia rizika kyla naudojant kriptovaliutas ir kaip apsaugoti savo investicijas.

Kriptovaliuta yra skaitmeninė valiuta, kuri yra alternatyvi mokėjimo forma, sukurta naudojant šifravimo algoritmus. Šifravimo technologijų naudojimas reiškia, kad kriptovaliutos veikia ir kaip valiuta, ir kaip virtuali apskaitos sistema. Norint naudotis kriptovaliutomis, reikia turėti kriptovaliutų piniginę. Šios piniginės gali būti programinė įranga, kuri yra debesies paslauga arba saugoma jūsų kompiuteryje arba mobiliajame įrenginyje. Piniginės yra įrankis, per kurį saugote savo šifravimo raktus, patvirtinančius jūsų tapatybę ir susiejančius su jūsų kriptovaliuta.

Kriptovaliutos vis dar yra palyginti naujos, o šių skaitmeninių valiutų rinka yra labai nepastovi. Kadangi kriptovaliutoms reguliuoti nereikia bankų ar kitų trečiųjų šalių; jos paprastai nėra apdraustos ir sunkiai konvertuojamos į materialią valiutą (pvz., JAV dolerius ar eurus). Be to, kadangi kriptovaliutos yra technologinis nematerialus turtas, į jas galima įsilaužti kaip ir į bet kurį kitą nematerialųjį technologijų turtą. Galiausiai, kadangi savo kriptovaliutas laikote skaitmeninėje piniginėje, praradę savo piniginę (arba prieigą prie jos ar piniginės atsarginių kopijų), praradote visą savo investiciją į kriptovaliutą.

Kaip apsaugoti savo kriptovaliutas?

Prieš perkant, pagalvokite.  Prieš investuodami į kriptovaliutą, įsitikinkite, kad suprantate, kaip jos veikia, kur jas galima panaudoti ir kaip jas reikia keisti. Perskaitykite pačios valiutos (pvz., Ethereum, Bitcoin ar Litecoin) tinklalapius, kad visiškai suprastumėte, kaip jos veikia.

Naudokite patikimą piniginę. Jums reikės atlikti kai kuriuos tyrimus, kad pasirinktumėte savo poreikius atitinkančią piniginę. Jei nuspręsite valdyti savo kriptovaliutų piniginę naudodami vietinę programą kompiuteryje ar mobiliajame įrenginyje, turėsite apsaugoti šią piniginę tokiu lygiu, kuris atitiktų jūsų investiciją. Lygiai taip pat, kaip nesinešiotumėte milijono dolerių popieriniame maišelyje, nesirinkite nežinomos ar mažiau žinomos piniginės, kad apsaugotumėte savo kriptovaliutą. Turite įsitikinti, kad naudojate patikimą piniginę.

Turėkite atsarginę strategiją. Pagalvokite, kas atsitiks, jei jūsų kompiuteris ar mobilusis įrenginys (arba bet kurioje vietoje, kur laikote piniginę) bus pamestas, pavogtas arba jei kitais būdais neturite prieigos prie jo. Be atsarginės strategijos jūs neturėsite galimybės susigrąžinti kriptovaliutos ir galite prarasti savo investicijas.