Kur galima nusipirkti kriptovaliutų?

Investuoti į „Bitcoin“ yra madinga, bet kaip tiksliai pradėti pradedančiajam?

Mūsų komanda yra parengusi sąrašą, kur galite įsigyti įvairiausių kriptovaliutų.

Gemini

Gemini yra populiari platforma investuoti į kriptovaliutą, nes tai buvo viena pirmųjų pagrindinių biržų, o šiandien ji yra viena didžiausių pagal turtą.

Gemini palaiko daugumą pagrindinių kriptovaliutų, turi tinkamą palaikymą ir įsipareigojimą bei moka konkurencingas palūkanų normas už turtą, jei atitinkate reikalavimus.

Be to, kai atidarote „Gemini“ sąskaitą, galite uždirbti 10 USD BTC, kai nusiperkate 100 USD kriptovaliutos.

Coinbase

Coinbase yra pati populiariausia ir viena geriausių kriptovaliutų keityklų, nes galite investuoti tiesiogiai su USD. Šiuo metu platformoje galite įsigyti Bitcoin, Ethereum ir Litecoin bei daugiau nei 30 kitų monetų ir žetonų. Be to, galite užsidirbti palūkanų už savo USDT ir žetonų atlygį atlikdami įvairias veiklas.

Be to, kai atidarote naują Coinbase sąskaitą, po to, kai suprekiaujate 100 USD, gausite 10 USD BTC premiją, jei prisiregistruosite naudodami mūsų nuorodą!

Binance

Puiki platforma norint gauti kai kurias valiutas, tokias kaip Cardano ar Neo. Ne taip paprasta naudotis, kaip kai kuriomis populiariausiomis šio sąrašo platformomis, tačiau jos turi vieną tvirčiausių prekybos platformų. Jie turi tinkamą programą mobiliesiems, bet vėlgi, ja naudotis nėra taip paprasta.

Pastaba: Binance.us yra JAV platformos versija ir turi ribotą monetų ir žetonų skaičių, į kuriuos galima investuoti, palyginti su tarptautine Binance versija.

Akcija: Šiuo metu galite uždirbti iki 50 USD premiją, kai atidarote Binance.us sąskaitą ir suprekiaujate mažiausiai 500 USD.

Kraken

Tai yra mūsų komandos mėgstamiausia programėle ir mes ja naudojamės. Kraken yra viena iš originalių kriptovaliutų prekybos platformų ir jose yra geras monetų ir žetonų pasirinkimas prekiauti ir investuoti į juos.

Kraken yra viena iš nedaugelio šiame sąraše esančių platformų, leidžiančių prekiauti DOGE ir kitais rizikingesniais žetonais.

Revolut

Nuo šiol galite pirkti kriptovaliutas ir su ,,Revolut” platforma. Investuoti galite į daugiau nei 90 skirtingų kriptovaliutų, o minimalus investavimas nuo 1 dolerio. Taip pat kriptovaliutas galite keisti, parduoti ar išsiųsti jas savo draugams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *